Wywiadwka
Rodzice

       Uprzejmie informujemy, e 27 stycznia 2011 r. o godzinie 17.00  w naszej szkole odbedzie si  wywiadówka. Serdecznie zapraszamy!

XX fina Wielkiej Orkiestry witecznej Pomocy
Wydarzenie

UWAGA!

 

Dyrekcja Zespou Szkó w Gorczynie za porednictwem Wielkiej Orkiestry witecznej Pomocy zaprasza uczniów, nauczycieli i pracowników szkoy do akcji zbiórki pienidzy na zakup najnowoczeniejszych urzdze do ratowania ycia wczeniaków oraz na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciarnych z cukrzyc. Pienidze zbiera bd uczniowie na kadej przerwie od poniedziaku do rody. 

Obrazy newsów: wosp.png

Wigilie klasowe
Wydarzenie

       wita Boego Narodzenia to czas pojednania, pokoju i mioci. W tysicach domów ludzie zasiadaj wspólnie do stoow, aby podzieli si opatkiem i witowa narodziny Mesjasza. Równie  w zespoach klasowych obchodzi si symboliczn Wigili. Zawsze jest to mile spdzony czas, obwitujcy w podarki, poczstunek i wspólne piewanie kold.

Obrazy news&´w: wigkl.jpg

Boe Narodzenie
Różne

Obrazy newsów: choinka.jpeg

 

 

 

 

 

Wszystkim nauczycielom,

 rodzicom, absolwentom

i uczniom wiele radoci 

i szczcia, wit 

rodzinnych

i przesyconych mioci 

oraz Szczliwego

Nowego Roku 2012!

Warsztaty z PG
UczniowieGimnazjum Publiczne im. Ziemi Kaszubskiej w Gorczynie ju kolejny raz uczestniczy w programie Za rk z Einsteinem, ktry pod patronatem Politechniki Gdaskiej wspiera rozwj zainteresowa uczniw przedmiotami cisymi. W ramach projektu szkoa otrzymaa pomoce naukowe i zyskaa wachlarz interesujcych zaj pozalekcyjnych. Wrd nich organizowane cyklicznie wyjazdy oraz warsztaty z naukowcami i studentami PG.

   Czytaj więcej    .. 
Podsumowanie drugiej edycji Szlachetnej Paczki w gminie Somonino
Informacja

Szanowni Pastwo,
akcja Szlachetna Paczka 2011 w gminie Somonino dobiega koca. Wolontariusze wysyaj ostatnie informacje zwrotne do darczyców o tym jak zostaa przyjta paczka, co si rodzinie podobao. Pracy byo duo, ale niewtpliwie jeszcze wicej pozytywnych wrae. Zaangaowanych w akcj byo 8 wolontariuszy: Anita Syldatk, Alicja Karczewska, Monika Bednarek, Alicja Dmitrowska, Danuta Neubauer, Alicja Trepczyk, Lidia Puzdrowska.

Obrazy newsów: wolont.png

   Czytaj więcej    .. 
Szlachetna Paczka
Różne

       wita Boego Narodzenia to magiczny czas. Wyjtkowa atmosfera oraz niezwyky nastrój sprawiaj, e chcemy si dzieli i chtnie nie pomoc. W tym okresie organizuje si wiele rónorodnych akcji charytatywnych i zbiórek darów.

Obrazy newsów: szpaczka.jpeg

   Czytaj więcej    .. 
Zielona szkoa
Wycieczki

       05 grudnia 2011 r. uczniowie sp pojechali wraz z opiekunami do Zielonej Szkoy w Szymbarku. Pobyt podzielony by na dwa turnusy.

Obrazy newsów: imag0260.jpg

   Czytaj więcej    .. 
Przegld pieni legionowych
Wydarzenie

W pitek 02. 12. 2011 r. w naszej szkole odby si przegld pieni legionowych. Wystartoway liczne druyny ze szkoy podstawowej. Niestety zabrako chtnych z gimnazjum... No có, moe nastpnym razem.

Wywiadwka
Rodzice

Uprzejmie informujemy, e 30 listopada 2011 r. o godzinie 17.00 odbedzie si w naszej szkole wywiadówka. Serdecznie zapraszamy!

Jesienne dyktando w Gorczynie
Konkurs

       W jesiennej scenerii w Zespole Szkó w Gorczynie po raz ósmy odby si Wojewódzki Konkurs Ortograficzny o Tytu Mistrza i Wicemistrza Ortografii dla uczniów, którym nie s obce tajniki ortografii. Patronat nad konkursem objli Pomorski Kurator Owiaty i Stanisaw Lamczyk, pose na sejm RP.

Obrazy newsów: Collage3.jpg

   Czytaj więcej    .. 
Kuratoryjny konkurs z jzyka polskiego
Konkurs

       Jak co roku nasza szkoa przystpia do Kuratoryjnego konkursu z jzyka polskiego. Uczniowie rywalizowali w dwóch grupach wiekowych - podstawówka i gimnazjum. Warto zaznaczy, e dla uczniów szkoy podstawowej konkurs obejmowa równie treci z historii. Najlepsi bd reprezentowa szkoy na szczeblu rejonowym.

Obrazy newsów: IMAG0200.jpg

   Czytaj więcej    .. 
Dzień Niepodległości Narodowej
Wydarzenie

       Z okazji obchodów Dnia Niepodległości Narodowej w naszej szkole odbył się uroczysty apel upamiętniający odzyskanie wolności przez nasz kraj. W inscenizacji przygotowanej przez uczniów i nauczycieli sp mozna było posłuchać wspaniałych aranżacji pieśni patriotycznych i legionowych.

Obrazy newsów: Collage2.jpg

 

   Czytaj więcej    .. 
lubowanie pierwszych klas sp
Uczniowie

Obrazy newsów: Collage1.jpg       3 listopada 2011 r. nasza szkoa "wzbogacia" si o kolejnych penoprawnych uczniów. Maluchy z pierwszych klas szkoy podstawowej luboway by dobrymi i sumiennymi uczniami, godnie reprezentujcymi Szko Podstawow im. Ziemi Kaszubskiej w Gorczynie.

   Czytaj więcej    .. 
Gminne zawody w unihokeja
Sport

 26 padziernika 2011 r. w naszej szkole odbyy si Gminne zawody w unihokeja dziwczt i chopców. W tej pasjonujacej grze zmierzyy si uczniowskie reprezentacje szkó z Somonina, Borcza, Gorczyna i Poczyna. Przewidziano dwie kategorie wiekowe - szkoa podstawowa oraz gimnazjum.

Uczestnikom i zwycizcom gratulujemy!Obrazy newsów: IMAG0084.jpg

   Czytaj więcej    .. 

stat4u
Obrazy
e-Dziennik
Obrazy
Programy i projekty

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Info online
Ostatnie Obrazy