Rozstrzygnięcie konkursu walentynkowego
Konkurs

Z okazji dnia zakochanych uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w konkursie Na najpiękniejszą kartkę walentynkową. Konkurs polegał na samodzielnym wykonaniu kartki z walentynkowymi życzeniami w języku polskim. Celem konkursu była popularyzacja plastycznej twórczości uczniów, a także rozwijanie wyobraźni plastycznej w komponowaniu kartek okolicznościowych. Na konkurs wpłynęło 11 prac, wykonanych różnymi technikami. Konkurs został rozstrzygnięty 5 marca 2019 roku, a oceny prac dokonało jury w składzie: Alicja Karczewska, Mariola Mackojć  oraz Anita Syldatk. Przy ocenianiu jury wzięło pod uwagę: estetykę, oryginalność, technikę, kompozycję i pomysł ucznia.

Obrazy newsów: wal.jpg

   Czytaj więcej    .. 
Dzień Kobiet
Wydarzenie

Obrazy newsów: dk.jpg

Rekrutacja
Informacja

Obrazy newsów: ogloszenierek.jpg

Pokaz taneczny
Uczniowie

Dnia 7 lutego 2019r. w naszej szkole odbył się pokaz taneczny, podczas którego wystąpili nasi uczniowie.

Obrazy newsów: tanec.jpg

Wiosenne dyktando
Informacja

Uprzejmie informujemy, że regulamin oraz karta zgłoszenia do Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego Wiosenne dyktando dotępny jest w zakładce INFORMACJE/Wiosenne dyktando

Wizyta policjanta
Spotkanie

W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci.

W ramach edukacji w tym kierunku zaprosiliśmy policjanta, który spotkał się z uczniami klasy  drugich Tematem spotkania było przede wszystkim bezpieczeństwo. Policjant rozmawiał z dziećmi o bezpiecznym poruszaniu się po ulicach, a w szczególności omówił zasady bezpiecznej drogi do i ze szkoły oraz pokazał niektóre znaki drogowe. Przypomniał również o korzyściach noszenia elementów odblaskowych przy ubraniu bądź tornistrze oraz jak należy zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba.

Największym jednak zainteresowaniem cieszyły się wśród dzieci opowiadania o codziennej pracy Policji. Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały bardzo dużo pytań. Szczególnie ciekawiło je, jak zostać policjantem. Najprzyjemniejszą częścią spotkania było oglądanie przyniesionych przez naszego gościa podstawowych akcesoriów policjanta. Dzieci mogły przymierzyć czapkę, kamizelkę kuloodporną oraz dokładnie obejrzeć kajdanki czy pałkę policyjną.

Dzięki takim spotkaniom policjant będzie kojarzył się dzieciom, jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

M. Mackojć

Obrazy newsów: policjant.jpg

Koncert patriotyczny
Wydarzenie

4 lutego 2019r. w naszej szkole odbył się koncert patriotyczny dla uczniów z Agencji Artystycznej VIOL ART - Leszek Bolibok.

Obrazy newsów: konpatr.jpg

W Kaszubskim Zoo
Wycieczki

Obrazy newsów: zook.jpg

W Teatrze Muzycznym
Wycieczki

Obrazy newsów: tet.jpg

Spotkanie z rodzicami
Informacja

24 stycznia, w czwartek, o godzinie 17.00, odbedzie się spotkanie z rodzicami podsumowujące 1. semestr.

Zapraszamy!

Młodość bez uzależnień
Konkurs

Rozstrzygnięto szkolny konkurs dla uczniów klas starszych na najciekawszą prezentację pt. Młodość bez uzależnień. Dwie prezentacje dotyczyły różnego rodzaju uzależnień. Trzecia dotyczyła jednego uzależnienia, a mianowicie uzależnienia od telefonów, które jest zmorą młodego pokolenia. Twórcy otrzymali nagrody. Serdecznie gratulujemy!

Obrazy newsów: uzal.jpg

M. Mackojć

 

 

Rozstrzygnięcie konkursu wiedzy o AIDS
Konkurs

W dniu 3 grudnia 2018 r. po raz kolejny odbył się szkolny konkurs wiedzy o AIDS. Nasza szkoła włącza się w ogólnoświatową akcję walki z tą ciężką, nieuleczalną chorobą.

Test wiedzy o AIDS i wirusie HIV najlepiej napisali uczniowie klasy VIII a:

 •  
  •  
   •  
    • I miejsce Małgorzata Hirsz 
    • II miejsce Julia Gruchała 
    • III miejsce Kamil Mazur 

 Izabela Lewicka-Socha

Dzień babci i dziadka
Wydarzenie

Maluchy z klas II, jak co roku, przygotowały uroczystość dla swoich dziadków. 

Obrazy newsów: dzienbabci.jpg

W dwa ognie...
Sport

14 stycznia 2019r. w Szkole Podstawowej w Egiertowie odbył się gminny turniej w Dwa ognie dla klas IV. Nasze dziewczyny zajęły III miejsce.

Obrazy newsów: dwaognie.jpg
Koncert kolęd
Uczniowie

Dnia 13 stycznia 2019r. w kościele p.w. Św. Trójcy w Goręczynie odbył się koncert kolęd wykonany przez chór szkolny i instrumentalistów Szkoły Podstawowej w Goręczynie.

Obrazy newsów: chor.jpg

stat4u
Obrazy
e-Dziennik
Obrazy
Programy i projekty

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Info online
Ostatnie Obrazy