Uroczyste otwarcie nowego skrzydła szkoły
Wydarzenie

LISTA GOŚCI

  1. STANISŁAW LAMCZYK – Poseł na Sejm RP
  2. MAREK BIERNACKI – Poseł na Sejm RP
  3. DARIUSZ MĘCZYKOWSKI – Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Pomorskiego
  4. MACIEJ KOWALCZUK – Zastępca Departamentu ds. Sportu

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego

  1. DANUTA REK – Radna Sejmiku Województwa Pomorskiego
  2. HUBERT LEWNA – Radny Sejmiku Województwa Pomorskiego
  3. HALINA UCHMAN – Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Kościerzynie
  4. GRAŻYNA WESTERSKA – Zastępca Dyrektora Wydziału Organizacji i Pragmatyki Zawodowej Kuratorium Oświaty w Gdańsku
  5. ŁUKASZ GRZĘDZICKI – Prezes Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego

10.  IWONA FORMELA – Radna Powiatu Kartuskiego

11.  JANUSZ BYSTRON – Radny Powiatu Kartuskiego

12.  mł. insp. TADEUSZ TRYBUŚ – Komendant Powiatowej Policji w Kartuzach

13.  kom. KRZYSZTOF ULENBERG – Zastępca Komendanta Powiatowej Policji
w Kartuzach

14.  MARIAN KRYSZEWSKI – Wójt Gminy Somonino

15.  ANDRZEJ REGLIŃSKI – Przewodniczący Rady Gminy Somonino

16.  Ks. Kanonik HUBERT KITOWSKI

17.  JERZY KOWALEWSKI – Zastępca Wójta Gminy Somonino

18.  JANUSZ KOCUR – Wiceprzewodniczący Rady Gminy Somonino

19.  ROMAN POTRYKUS – Wiceprzewodniczący Rady Gminy Somonino

20.  HENRYK ADAMCZYK – Radny Gminy Somonino

21.  EDMUND ARMATOWSKI - Radny Gminy Somonino

22.  ANDRZEJ CZAPLIŃSKI - Radny Gminy Somonino

23.  WALDEMAR KLUGE - Radny Gminy Somonino

24.  MAREK KUPC - Radny Gminy Somonino

25.  LESZEK MALISZEWSKI - Radny Gminy Somonino

26.  ZBIGNIEW NADOLSKI - Radny Gminy Somonino

27.  MARCIN RYBAKOWSKI - Radny Gminy Somonino

28.  MIROSŁAW SOCHA - Radny Gminy Somonino

29.  KAROL WĘSIORA - Radny Gminy Somonino

30.  ANNA WITKOWSKA - Radna Gminy Somonino

31.  ADAM WOJTALA - Radny Gminy Somonino

32.  SABINA RECŁAW – DREWA – Sekretarz Gminy Somonino

33.  CECYLIA KITOWSKA – Skarbnik Gminy Somonino

34.  MARIAN KOWALEWSKI – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie

35.  MIROSŁAW MYSZK – Prezes Gminnego Przedsiębiorstwa Remontowo – Usługowego w Sławkach

36.  GIZELA SUCHODOLSKA – Kierownik Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Somoninie

37.  SŁAWOMIR MATKOWSKI- Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Somoninie

38.  JOLANTA WAGNER – Przewodnicząca Związku Nauczycielstwa Polskiego

39.  DYREKTORZY SZKÓŁ:

1)     JOLANTA BOCIAŃSKA – Dyrektor Zespołu Szkół w Somoninie

2)     HALINA MISCHKE – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Borczu

3)     TERESA MELDER – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Połęczynie

4)     DOROTA ROSZKOWSKA – Dyrektor Gminnego Przedszkola w Goręczynie

5)     ELŻBIETA ŚWIĘTOŃ – Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Wybickiego w Somoninie

6)     DARIUSZ ZELEWSKI – Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Św. Kazimierza
w Kartuzach

7)     ANNA OKROJ – Dyrektor Gimnazjum Nr 2 w Kartuzach

40.  ANDRZEJ USTOWSKI – Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Goręczynie

41.  PRACOWNICY GMINY SOMONINO:

1)     BOŻENA ADAMCZYK – Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Somoninie

2)     KOMÓRKA OŚWIATOWA

3)     DZIAŁ PROMOCJI

4)     ROMAN STENKA – Inspektor ds. zamówień publicznych i zaopatrzenia

5)     JERZY KWIDZIŃSKI – Inspektor ds. inwestycji i remontów

42.  ZDZISŁAW LIPKOWSKI – Inspektor Nadzoru Budowlanego

43.  RYSZARD CZOSKA – Prezes Firmy „Promont”

44.  SOŁTYSI:

1)     KRZYSZTOF STNCEL – Sołtys sołectwa Goręczyno

2)     EWA SZLIJA – Sołtys sołectwa Ramleje

3)     ADAM WOJTALA – Sołtys sołectwa Rąty

4)     AGATA KUNOWSKA – Sołtys sołectwa Ostrzyce

5)     MATEUSZ ADAMCZYK – Sołtys sołectwa Sławki

45.  RADA RODZICÓW GIMNAZJUM PUBLICZNEGO W GORĘCZYNIE:

1)     BEATA STRUCZYŃSKA – Przewodnicząca

2)     LUCYNA SZWICHTENBERG

3)     MIROSŁAWA JASKULSKA

46.  RADA RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W GORĘCZYNIE:

1)     WALDEMAR KLUGE – Przewodniczący

2)     MARZENA SZWEJKOWSKA – LITKE

3)     BARBARA SARACH

47.  FIRMA MAX-BUS

1)     ADAM GRZĘDZICKI

2)     MAREK STEFANOWSKI

48.  JACEK WROŃSKI – Firma „WROŃSKI” Sp.J. w Kiełpinie

49.  JAN CZAPIEWSKI – Dyrektor Firmy „RADBUR” Somonino

50.  EUGENIUSZ PIPIORKA – Kierownik Firmy „Brands” Polska sp. z o. o.
w Somoninie

51.  MIROSŁAWA JASKULSKA - Produkcja Pasz U.H.P. "DALMA"

52.  ANNA GÓRSKA – Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Handlowo – Usługowego „IZOBUD” Sp. z o. o. w Somoninie

53.  SPOŁECZNY KOMITET:

54.  MARIA BRILLOWSKA – emerytowany dyrektor Szkoły Podstawowej
w Goręczynie

55.  RYSZARD PACZOSKA

56.  ZYGMUNT PACZOSKA

57.  KAZIMIERZ ZIELKA

58.  EWA I ROMAN PIRCH

59.  ANDRZEJ ARMATOWSKI

60.  JAROSŁAW WYDROWSKI

61.  MARIA ROSZKOWSKA

62.  KAZIMIERZ ADAMCZYK

63.  JÓZEF POTRYKUS

64.  ALICJA I FABIAN SPLITT

65.  EWA I RAJMUND RYCHERT

66.  FRANCISZEK PAWELA

67.  RYSZARD RICHERT

68.  MARIAN PEEK

69.  ZBIGNIEW USTOWSKI

70.  ADAM WYDROWSKI

71.  ANTONI LEMKE

72.  EUGENIUSZ DERA

73.  DAMIAN KRYSZEWSKI

74.  MARYLA I MIROSŁAW SZALEWSCY

75.  WIKTORIA DUNST

76.  TADEUSZ SZWABA

77.  ANNA PLICHTA

78.  RODZICE:

1)     MARTYNA KREFT

2)     AGNIESZKA KREFTA

3)     MAŁGORZATA KIELIŃSKA

4)     HANNA WROŃSKA

5)     EWA RECŁAW

6)     KAMILA ADAMCZYK

7)     MAGDALENA NIKEL

8)     ANNA MAZUR

9)     ADELA ZALEWSKA

10) MAGDALENA JANISZEK

11) EWA KROENKA

12) ANNA REICH

13) IRENA SZWABA

14) IRENA WIŚNIEWSKA

15) EWELINA PACZOSKA

16) ANNA KLEIN

17) JOANNA PACZOSKA

18) ŻANETTA DOMAROS

19) MARZENA GROTA

20) IWONA FORMELA

21) ANNA MERING

22) GRAŻYNA USTOWSKA

23) BEATA NIKLAS

24) MARTA WALKUSZ

25) KAMILA CZAJA

26) EWA GARSKA

27) MARIA KLINKOSZ

28) ELŻBIETA VOELKNER

29) IWONA GRZĘDZICKA

30) BOŻENA KASSNER

31) BARBARA USTOWSKA

32) JOANNA ULACZYK

33) URSZULA PACKEISER

34) DOROTA ELAS

35) JAROSŁAW DEPKA – PRĄDZYŃSKI

36) WIOLETTA HINCA

37) BEATA KLEINA

38) CECYLIA BENKOWSKA

39) MARIA MISZK

40) BEATA STRUCZYŃSKA

41) BARBARA SPLITT

42) EWA SZCZYPIOR

43) WIESŁAWA GRZENIA

44) DANUTA ADAMCZYK

79.  UCZNIOWIE

80.  MEDIA


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook
Facebook - Lubię To:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

stat4u
Obrazy
e-Dziennik
Obrazy
Programy i projekty

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Info online
Ostatnie Obrazy