Propozycja ubezpieczenia
Rodzice

Drodzy rodzice,

w załączniku prezentujemy szczegółowe warunki

proponowanego wariantu ubezpieczenia uczniów.


L I N K

 

 

*Dokumenty dostępne również w zakładce "RODZICE".

Spotkanie z rodzicami
Rodzice

       15 wrzesnia 2016 r. o godzinie 17.00 odbedzie się spotkanie z rodzicami poswięcone organizacji roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy!


Obrazy newsów: wywiadowka.jpg

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Informacja

 

 

Dyrekcja Zespołu Szkół w Goręczynie
serdecznie zaprasza wszystkich uczniów i rodziców
na inaugurację nowego roku szkolnego i katechetycznego 2016/2017.

 
Uroczystość rozpocznie się 1 września Mszą Świętą
w kościele parafialnym w Goręczynie o godz. 9.00.

Prosi się o oczekiwanie uczniów
na wyznaczonych przystankach.
Autobus szkolny rozpocznie dowóz dzieci od godz. 8.30.

 

Uwaga!

Z troski o nowy parkiet na sali gimnastycznej bardzo prosimy płeć piękną (rodzice i uczniowie) o przybycie w obuwiu na płaskiej i niebrudzącej podeszwie.

Dziękujemy ;) 

Obrazy newsów: rozpoczecieszkoly.png

 

Spotkanie informacyjne
Rodzice

Obrazy newsów: ogl_1.jpg

Letnie badania wody
Po lekcjach

       W dniu 19 lipca odbyło się kolejne badanie wody Jeziora Ostrzyckiego i Połęczyńskiego. Uczennice klasy trzeciej i drugiej pobrały próbki do analizy chemicznej wody oraz na miejscu dokonały pomiaru temperatury, pH oraz stężenie tlenu rozpuszczonego w wodzie. Zbadały za pomocą sitek, jakie orgaznizmy żyją na dnie zbiorników wodnych. Pogoda i humory w tym dniu dopisały!

Izabela Lewicka-Socha

Obrazy newsów: collage64.jpg

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016
Wydarzenie

       Nadszedł długo wyczekiwany dzień - 24 czerwca 2016 r. Zakończył się rok szkolny 2015/2016. Dla niektórych to tylko przerwa, dla innych to koniec początku... W powietrzu, wodzie, w lasach i na łąkach odbijają się już obrazy i dźwięki, które zdają się wyrażać tylko jedno - W A K A C J E 

Obrazy newsów: zak.gif

Z tego powodu składamy wszystkim życzenia udanego wypoczynku oraz przypominamy o zachowaniu bezpieczeństwa i zdrowego rozsądku podczas wakacyjnych przygód.

Wycieczka do Torunia
Wycieczki

       W dniu 14.05.2016 r. wybraliśmy się wraz z klasami: 6b, 5a i 5b na dwudniową wycieczkę do Torunia. Zbiórka odbyła się o godzinie 7:20, a wyjechaliśmy o godzinie 7:40 spod budynku naszej szkoły.

Julia Tusk VI a

Obrazy newsów: torun.jpg

   Czytaj więcej    .. 
Najmłodsi kibice EURO 2016
Uczniowie

       Gumisie i Smerfy z klas 0 a i 0 b dzielnie kibicowały naszej reprezentacji przed meczem z Ukrainą. Jak się okazało, ich wysiłki nie poszły na marne :)


Obrazy newsów: kibic.jpg

 

Danuta Benka i Karolina Lis 


V Festyn Rodzinny
Wydarzenie

       Dzięki zaangażowaniu wielu osób już po raz piąty odbył się w Goręczynie festyn rodzinny zorganizowany przez tutejszy Zespół Szkół i Radę Rodziców we współpracy z Urzędem Gminy i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Somoninie. Wzorem lat ubiegłych, także tym razem, organizatorzy zapewnili mnóstwo niezwykłych atrakcji, dlatego naprawdę nikt nie mógł narzekać na nudę. W programie festynu były występy taneczne i wokalne przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół w Goręczynie, były quizy edukacyjne, stanowiska tematyczne, rozgrywki sportowe, zagadki i szereg ciekawych konkursów połączonych z drobnymi nagrodami. Swoje stoisko zaprezentowała też grupa paramilitarna Klubu Sportowego ASG Gryf Pomorski. Ponadto na miłośników mocnych wrażeń czekały wspaniałe zjeżdżalnie i euro bungee. Nie zabrakło oczywiście słodkich niespodzianek – obok uwielbianych przez dzieci i dorosłych lodów,  pojawiły się smakowite drożdżówki i pyszne gofry. Amatorzy polskiej kuchni mogli liczyć na wyśmienitą domową grochówkę.


Obrazy newsów: festyn_.jpg

   Czytaj więcej    .. 
Inauguracja programy „Bezpieczne życie”
Uczniowie

W piątek, 10.06.2016 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Bezpieczne życie” wraz z konkursem, w którym najmłodsi mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności.

Podsumowanie programu "Bezpieczne życie" rozpoczęto od uroczystego powitania licznie zgromadzonych gości. Następnie przyszedł czas na występ artystyczny uczniów z klas : Ia, IIa i IIc. Zaraz potem reprezentacje poszczególnych placówek ( 18) uczestniczących w programie przystąpiły do konkursu - wypełnili test składający się z 9 pytań i wzięli udział w konkurencjach sprawnościowych. I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej z , II m. drużyna z , natomiast nasza drużyna zajęła III miejsce.

Po konkurencjach strażacy zaprosili dzieci na boisko szkolne, gdzie można było poczuć się prawdziwym strażakiem – zwiedzić wóz strażacki, lać wodę z węża. Dzieci korzystając z rad Zgubka, samodzielnie zbudowały prawdziwy szałas. Następnie wszyscy przenieśli się do szkoły, gdzie czekał pyszny poczęstunek.

 

Małgorzata Lemann

 

Zapraszamy na festyn!
Po lekcjach

Obrazy newsów: festyn16.jpg

Na ryby...
Po lekcjach

     W ramach dofinansowania z funduszy europejskich, przy udziale Lokalnej Grupy Rybackiej z Szymbarka, ruszyły zajęcia promujące zdrowy, bezpieczny i aktywny wypoczynek. Cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. 
         W ramach Szkolnego Klubu Wędkarskiego Narybek odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne z wędkarstwa. Dzięki uprzejmości Pana Jana Czapiewskiego, właściciela firmy Radbur, mogliśmy szlifować nasze umiejętności i zdrowo spędzać czas nad pięknym Jeziorem Ostrzyckim. Atmosfera była bardzo miła i choć niektórzy pierwszy raz trzymali w reku wędkę, nie zabrakło również emocjonujących brań.

Obrazy newsów: collage63.jpg

Obrazy newsów: narybek_nap.jpg      Obrazy newsów: radbur.jpg

II Kaszubskie Spotkania Podróżnicze
Spotkanie

       Z okazji Dnia Dziecka mieliśmy przyjemność gościć w szkole kaszubskich podrózników, którzy w barwny i często niekonwencjonalny sposób opowiadali o swych podróżach, wędrówkach, przygodach. Znowu pokazali, że można przemierzać świat z niewielką ilością pieniędzy. Pośród opowiadań nie zabrakło relacji z tak egzotycznych miejsc jak np. Iran. Całość podsumował przeprowadzony przez podróżników quiz z nagrodami. Dziękujemy!

Obrazy newsów: pod.jpg

Wycieczka do Niemiec
Wycieczki

       W dniach 23-26 maja 2016 r. uczniowie brali udział w wycieczce zorganizowanej przez wychowawców klas trzecich do Niemiec. Atrakcji nie brakowało! Zobaczyliśmy m. in. stolicę Niemiec - Berlin, odwiedziliśmy kompleks basenowy - Tropical Islands oraz park rozrywki Belantis. Mieliśmy okazję zwiedzić ciekawe miejsca, posłuchać ciekawostek o naszych sąsiadach w ciekawy sposób prezentowanych przez naszego przewodnika, kąpać się w tropikalnym świecie egzotycznych miejsc oraz przejechać się jednym z najbardziej spektakularnych rollercoasterów na świecie. Wycieczka była bardzo udana!

Obrazy newsów: mapa.jpg

G A L E R I A

   Czytaj więcej    .. 
Fotorelacja z koncertu
Wydarzenie

Obrazy newsów: kon_char.jpg

stat4u
e-Dziennik
Obrazy
Programy i projekty

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Obrazy

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Info online
Ostatnie Obrazy